Taken from transport.wroc.biz
Nowa tramwajowa linia wahadłowa 44 z Zawodzia do Szopienic z powodu remontu torowiska.
Taken from transport.wroc.biz
Najnowszy nabytek PKM Jaworzno - MAN-Göppel NM223.
Taken from transport.wroc.biz
Pierwszy przemalowany na żółto Mercedes Citaro K w PKM Katowice.
Taken from transport.wroc.biz
Krzysztof Pawelec przenumerował małe MAZ-y dodając "0" do dotychczasowego numeru.
Taken from transport.wroc.biz
14 lutego 2014 r. zlikwidowana została linia tramwajowa nr 18 w Rudzie Śląskiej.

Dodatkowe autobusy z okazji Dni Jaworzna w dniu 17 czerwca 2007 r.

15.06.2007

Tagi: – Dodał: Krzysztof Bojda

Z okazji miejskich obchodów PKM Jaworzno uruchomi w niedzielę 17.06. dodatkowe autobusy, mające ułatwić mieszkańcom powrót z imprezy.


Ze zlokalizowanego w pobliżu stadionu Azotanii przystanku Osiedle Podłęże Kościół po zakończeniu pokazu sztucznych ogni odjadą trzy autobusy. Poniżej podajemy trasy przejazdu na podstawie komunikatu:
- N/1 - Osiedle Podłęże Kościół - Moniuszki - Centrum - Matejki - Sobieski - Jeleń Rynek - Okrągle - Byczyna - Bory - Krakowska;
- N/2 - Osiedle Podłęże Kościół - Moniuszki - Hotel Brojan - Pechnik - Leopold - Urząd Skarbowy - Osiedle Stałe - Łubowiec;
- N/3 - Osiedle Podłęże Kościół - Osiedle Podłęże - Szczakowska - Niedzieliska - Długoszyn - Góra Piasku - Szczakowa Dw. PKP - Pieczyska - Ciężkowice Rondo - Wilkoszyn - Centrum - Krakowska.

Przejazd autobusami będzie bezpłatny (PKM wykona kursy na własny koszt). W obsłudze dodatkowych kursów spodziewać się można przegubowych ikarusów.

Dodatkowo w nocy z soboty na niedzielę oraz z niedzieli na poniedziałek autobus linii N wykona w swoim pierwszym kursie podjazd do przystanku Osiedle Podłęże Kościół.

« Poprzedni tekstNastępny tekst »

Komentarze

Do dłuższych dyskusji zapraszamy na forum.

gof napisał(a):

Takie dodatkowe kursy to stosuje się na wsi lub w okolicach stodoły. ZZenujące jest podejści PKM Jaworzno do organizowania odwozów po imprezach.

15.06 18:22:26

butthead napisał(a):

Jakby nie patrzeć, przychodowość tego typu kursów jest zwykle zerowa. Jeśli nie ma dotacji z miasta, to czego oczekujesz?

15.06 19:11:20

jackkk napisał(a):

Zorganizować kursy i jeszcze źle. No ale przecież można sobie na piechotę pochodzić po nocy, szczególnie po wielkim obszarowo Jaworznie.

15.06 22:37:36

ja napisał(a):

Żenujące jest podejście ORGANIZATORA IMPREZY (miasta), który nie zadbał o odwóz po koncercie, a nie PKMu - autobusy podstawił z własnej inicjatywy - w takim zakresie, na jaki go było stać.
Ale skąd gof masz to wiedzieć, co?

18.06 10:47:51


Dodaj komentarz

Ten element został zablokowany, nie ma możliwości dodawania do niego komentarzy lub głosowania.

Komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją. Dziękujemy!