Taken from transport.wroc.biz
Nowa tramwajowa linia wahadłowa 44 z Zawodzia do Szopienic z powodu remontu torowiska.
Taken from transport.wroc.biz
Najnowszy nabytek PKM Jaworzno - MAN-Göppel NM223.
Taken from transport.wroc.biz
Pierwszy przemalowany na żółto Mercedes Citaro K w PKM Katowice.
Taken from transport.wroc.biz
Krzysztof Pawelec przenumerował małe MAZ-y dodając "0" do dotychczasowego numeru.
Taken from transport.wroc.biz
14 lutego 2014 r. zlikwidowana została linia tramwajowa nr 18 w Rudzie Śląskiej.

Objazd w Jastrzębiu-Zdroju

20.09.2006

Tagi: MZK Jastrzębie-Zdrój, objazd – Dodał: Dominik Oczadły

20 września rozpoczął się remont skrzyżowania ulic Wodzisławskiej i Górniczej w Jastrzębiu-Zdroju. Prace drogowe spowodowały konieczność wyłączenia z ruchu kołowego ulicy Wodzisławskiej od ronda Dolnego do skrzyżowania z ulicą Witczaka.


Na szczególne utrudnienia mogą narzekać pasażerowie korzystający z przystanku Wodzisławska I. Linie obsługujące wspomniany przystanek, a więc E-3, 103, 112, 115, 116, 118, 119, 123, 125, 126, 127 i 128, zostały skierowane na trasy objazdowe. Linia ekspresowa E-3 w kierunku Rybnika od przystanku Urząd Skarbowy, została poprowadzona ulicą Słoneczną, Broniewskiego, Armii Krajowej i Moszczeńską, aż do jej skrzyżowania z ulicą Wodzisławską w Mszanej. W kursach powrotnych odwrotnie. Z obsługi "erki" wyłączono przystanki: Zdrojowa ZOZ i Wodzisławska I. Autobusy na tej linii zatrzymują się dodatkowo na przystanku Zdrój.

fot. D. Oczadłyfot. D. Oczadły

Linia 103 w kierunku Bożej Góry od przystanku Urząd Skarbowy jedzie ulicą 1 Maja i Witczaka, aż do skrzyżowania tej ulicy z ulica Wodzisławską. W powrotnym kursie autobusy poruszają się ulicami: Witczaka, Kościuszki, Broniewskiego i Słoneczną. Na czas objazdu linia ta, a także E-3, jeżdzi według zmienionego rozkładu. Trzeci wariant objazdu dotyczy linii jadących w kierunku kopalni Jas-Mos, ulicą Górniczą, a obsługujących dotychczas przystanek Wodzisławska I. Linie: 112, 115, 116, 118, 119, 123, 125, 126, 127 i 128 kursują ulicą Połomską i Ligonia, aż do skrzyżowania tej ulicy z ulicą Górniczą. W kursach powrotnych odwrotnie. Prace remontowe i związane z nimi utrudnienia mają potrwać przez około 2 miesiące.

fot. D. Oczadłyfot. D. Oczadły

« Poprzedni tekstNastępny tekst »

Komentarze

Do dłuższych dyskusji zapraszamy na forum.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Ten element został zablokowany, nie ma możliwości dodawania do niego komentarzy lub głosowania.

Komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją. Dziękujemy!