Taken from transport.wroc.biz
Nowa tramwajowa linia wahadłowa 44 z Zawodzia do Szopienic z powodu remontu torowiska.
Taken from transport.wroc.biz
Najnowszy nabytek PKM Jaworzno - MAN-Göppel NM223.
Taken from transport.wroc.biz
Pierwszy przemalowany na żółto Mercedes Citaro K w PKM Katowice.
Taken from transport.wroc.biz
Krzysztof Pawelec przenumerował małe MAZ-y dodając "0" do dotychczasowego numeru.
Taken from transport.wroc.biz
14 lutego 2014 r. zlikwidowana została linia tramwajowa nr 18 w Rudzie Śląskiej.

Zmiana organizacji ruchu przy dworcu kolejowym w Tychach

29.08.2013

Tagi: MZK Tychy, przystanki, objazd, rozkład jazdy, Tychy, komunikat – Dodał: Jakub Jackiewicz

Od dnia 3 września 2013 r. (wtorek) nastąpią zmiany w obsłudze przystanków autobusowych i trolejbusowych w rejonie dworca kolejowego w Tychach.


Wprowadzone zostają następujące zmiany:

Przystanek autobusowy Tychy Dworzec PKP zostaje przeniesiony na ulicę Andersa, gdzie zostaną utworzone dwa przystanki zastępcze, a mianowicie:
- przystanek usytuowany za skrzyżowaniem ulic Asnyka i Andersa, naprzeciw przystanku trolejbusowego „Tychy Dworzec PKP T-bus” (z tego przystanku będą odjeżdżać autobusy kursujące w kierunku Wilkowyj, Mąkołowca i Mikołowa oraz autobusy linii: 51, 131, 262 i 536),
- przystanek zlokalizowany przed dotychczasowym przystankiem trolejbusowym (z tego przystanku będą odjeżdżać trolejbusy wszystkich linii oraz pozostałe autobusy kursujące w kierunku centrum miasta)

Zmienione zostają trasy linii:
- 137 i 696 na końcowym odcinku trasy w kursach do dworca: autobusy będą jeździć od przystanku Tychy E. Leclerc przez ul. Burschego, obsługując dodatkowo przystanek Tychy Andersa w kier. dworca,
- 536 na początkowym odcinku trasy: od zastępczego przystanku Tychy Dworzec PKP (naprzeciw dotychczasowego przystanku trolejbusowego) do przystanku Tychy E. Leclerc, będą kursować ul. Andersa i Burschego, z obsługą przystanku Tychy Andersa, nie będzie obsługiwany przystanek Tychy Carboautomatyka.

Ponadto zmieniony zostaje rozkład jazdy linii trolejbusowych C i D, aby maksymalnie skrócić czas międzykursowego postoju tych trolejbusów na przystanku Tychy Dworzec PKP T-Bus, gdzie dodatkowo postój będą miały również autobusy.

Zmiany wprowadzonez zostają w związku z budową nowych peronów przystankowych w sąsiedztwie dworca kolejowego w Tychach i przebudową skrzyżowania ul. Asnyka i Andersa.

« Poprzedni tekstNastępny tekst »

Komentarze

Do dłuższych dyskusji zapraszamy na forum.

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Ten element został zablokowany, nie ma możliwości dodawania do niego komentarzy lub głosowania.

Komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją. Dziękujemy!