Taken from transport.wroc.biz
Nowa tramwajowa linia wahadłowa 44 z Zawodzia do Szopienic z powodu remontu torowiska.
Taken from transport.wroc.biz
Najnowszy nabytek PKM Jaworzno - MAN-Göppel NM223.
Taken from transport.wroc.biz
Pierwszy przemalowany na żółto Mercedes Citaro K w PKM Katowice.
Taken from transport.wroc.biz
Krzysztof Pawelec przenumerował małe MAZ-y dodając "0" do dotychczasowego numeru.
Taken from transport.wroc.biz
14 lutego 2014 r. zlikwidowana została linia tramwajowa nr 18 w Rudzie Śląskiej.

Pobicie motorniczego w Zabrzu

14.08.2013

Tagi: Tramwaje Śląskie, wypadek, policja, Zabrze – Dodał: Jakub Jackiewicz

W poniedziałek, 12 sierpnia 2013 r. doszło w Zabrzu do pobicia motorniczego, który zwrócił uwagę pasażerom, którzy zerwali hamulec awaryjny.


Jak informuje zabrzańska Policja, do zdarzenia doszło późnym wieczorem na jednym z przystanków przy ul. Wolności. Motorniczy tramwaju linii 5 zorientował się, że ktoś zerwał hamulec bezpieczeństwa znajdujący się w przedziale pasażerskim. 40-letni kierujący zwrócił uwagę dwóm chłopcom, których podejrzewał o zerwanie hamulca. Zwrócenie uwagi wywołało agresję u jednego z nieletnich. Podszedł on do motorniczego i uderzył kilkukrotnie w twarz powodując rozcięcie policzka. Poszkodowany musiał skorzystać z pomocy medycznej.

Wezwani na miejsce interwencji policjanci z komisariatu III zatrzymali obu nieletnich. Sprawca zdarzenia, którym okazał się 14-latek z Zabrza, został zatrzymany i umieszczony w izbie wytrzeźwień. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,65 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Aktualnie nieletni przebywa w policyjnej izbie dziecka. Jego sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny.

« Poprzedni tekstNastępny tekst »

Komentarze

Do dłuższych dyskusji zapraszamy na forum.

Rafał napisał(a):

Oto dowód stopniowego, chociaż bardzo widocznego ogłupiania ludzi. Wszystkiemu winne tzw. prawa człowieka, a co za tym idzie, bezstresowe wychowanie dzieci. Skąd to się bierze? Z bezstresowego wychowania dorosłych. Im też niczego nie wolno powiedzieć, na nic zwrócić uwagi, wskutek czego rodzice są momentami jeszcze głupsi od swoich "pociech". Wiem o czym mówię, bo jako listonosz chodzący w marcu po terenie zabrzańskiej Rokitnicy, miałem raz zaliczoną taką sytuację.

14.08 21:49:18

Paweł napisał(a):

Szczyt bezszczelności ,żeby taki małolat bił motorniczego. To też zależy jak został wychowany w domu przez rodziców. Z takiego dzieciaka nic dobrego nie wyrośnie w tym świecie.

14.08 22:08:07

sabol72 napisał(a):

Zawsze uważałem, że drugie wagony to pijalnia piwa, palarnia, jazda za darmo i hulaj dusza! Jako pasażer nigdy bym nie jechał w 2 wagonie! Nie wspomnę, że motorniczy nic nie widzi i przytrzaśnięcie drzwiami w drugim wagonie to codzienność.

14.08 22:28:03

Adi napisał(a):

Ciekawe jak było naprawdę?

15.08 09:29:10

hanys napisał(a):

Efekty bezstresowego wychowania. 30 lat temu ten szczyl dostał by pare pał od zomo i po sprawie,a tak sad wyrok i nastepny pasozyt na naszym utrzymaniu.

16.08 20:45:04


Dodaj komentarz

Ten element został zablokowany, nie ma możliwości dodawania do niego komentarzy lub głosowania.

Komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją. Dziękujemy!