Taken from transport.wroc.biz
Nowa tramwajowa linia wahadłowa 44 z Zawodzia do Szopienic z powodu remontu torowiska.
Taken from transport.wroc.biz
Najnowszy nabytek PKM Jaworzno - MAN-Göppel NM223.
Taken from transport.wroc.biz
Pierwszy przemalowany na żółto Mercedes Citaro K w PKM Katowice.
Taken from transport.wroc.biz
Krzysztof Pawelec przenumerował małe MAZ-y dodając "0" do dotychczasowego numeru.
Taken from transport.wroc.biz
14 lutego 2014 r. zlikwidowana została linia tramwajowa nr 18 w Rudzie Śląskiej.

KZK GOP unieważnił przetarg na ŚKUP

29.06.2011

Tagi: KZK GOP, bilety, inwestycje, prasa – Dodał: Jakub Jackiewicz

PAP, 28.06.2011

KZK GOP unieważni przetarg na Śląską Kartę Usług Publicznych, w którym wcześniej jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Qumaka-Sekom o wartości 160,6 mln zł netto.


Związek planuje niebawem ogłosić kolejny przetarg na ŚKUP, co nastąpi prawdopodobnie w sierpniu - poinformował PAP Roman Urbańczyk, przewodniczący zarządu KZK GOP.

"Podjęliśmy decyzję o unieważnieniu tego przetargu po decyzji Krajowej Izby Odwoławczej" - powiedział PAP Urbańczyk. "Planujemy ogłosić nowe postępowanie na realizację tego projektu. Myślę, że nowy przetarg mógłby zostać ogłoszony w sierpniu" - dodał.

W maju oferta konsorcjum w składzie Qumak-Sekom, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych i BRE Bank o wartości 160,6 mln zł netto została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na dostawę, wdrożenie i utrzymanie systemu "Śląska Karta Usług Publicznych". Poza konsorcjum Qumaka-Sekom ofertę w tym przetargu złożył Comarch w konsorcjum ze SkyCash Poland. Jej wartość wynosiła 484 mln zł brutto.

Comarch złożył do KIO odwołanie na decyzję o wyborze najkorzystniejszej oferty. KIO 7 czerwca uwzględniła odwołanie złożone przez Comarch. Po wyroku KIO zamawiający mógł unieważnić przetarg lub zaskarżyć decyzję KIO do sądu.

» źródło

« Poprzedni tekstNastępny tekst »

Komentarze

Do dłuższych dyskusji zapraszamy na forum.

pipen napisał(a):

to i tak manipulacja danymi - po co banki mają maczać w tym palce.
juz wystarczy, ze lichwą kierują w swojej działalności, kontrolują rynek żywności, paliwowy i zdrowotny, nie wspominając o nauce i polityce.
Teraz jeszcze będą pod szyldem bezpieczeństwa wdrażać ŚKUP.
To jest zbyteczna inwestycja - dokładnie taka sama jak budowa terminala granicznego w Zwardoniu na 2 lata przed wejściem do strefy "szengen" - EuroKołchozu!

29.06 14:16:59

Imię lub pseudonim napisał(a):

Aaa, czyli wyjdzie że ŚKUP będzie jeszcze droższy niż planowany więc trzeba będzie zebrać dodatkowe pieniążki. Kiedy kolejna podwyżka? Kiedy za przejechanie 1km autobusem trzeba bedzie płacić więcej niż za taksówkę?

29.06 18:29:16

Rafał napisał(a):

Nic dodać, nic ująć. Wielki brat na każdym kroku:) Ciekawi mnie, co Ci idioci z KZK GOP powiedzą, jak im za parę lat wzorem piesków i kotków minidajniki wszczepią w tyłek?

29.06 20:25:19


Dodaj komentarz

Ten element został zablokowany, nie ma możliwości dodawania do niego komentarzy lub głosowania.

Komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją. Dziękujemy!