Taken from transport.wroc.biz
Nowa tramwajowa linia wahadłowa 44 z Zawodzia do Szopienic z powodu remontu torowiska.
Taken from transport.wroc.biz
Najnowszy nabytek PKM Jaworzno - MAN-Göppel NM223.
Taken from transport.wroc.biz
Pierwszy przemalowany na żółto Mercedes Citaro K w PKM Katowice.
Taken from transport.wroc.biz
Krzysztof Pawelec przenumerował małe MAZ-y dodając "0" do dotychczasowego numeru.
Taken from transport.wroc.biz
14 lutego 2014 r. zlikwidowana została linia tramwajowa nr 18 w Rudzie Śląskiej.

Zaproszenie do Gliwic na przejazd nowym solarisem

03.11.2010

Tagi: tabor, PKM Gliwice, impreza – Dodał: Krzysztof Bojda

W najbliższy piątek, 5 listopada 2010 r. o godz. 13:00 na terenie zajezdni autobusowej Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Gliwicach nastąpi oficjalne przekazanie do użytku 20 nowych przegubowych autobusów niskopodłogowych marki Solaris Urbino 18.


Specjalnie dla wszystkich miłośników komunikacji miejskiej w regionie PKM Gliwice wraz z Wojewódzkim Portalem Komunikacyjnym przygotował okolicznościowy przejazd najnowszym Solarisem Urbino 18 po ulicach Gliwic i Zabrza. W ramach przejazdu planowane są również fotostopy.

Przejazd odbędzie się w dniu prezentacji, odjazd ok. godziny 14-tej z zajezdni w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej 150, chwilę po zakończeniu oficjalnego przekazania do użytku nowych pojazdów. Przejazd będzie bezpłatny.


(fot. archiwum)

« Poprzedni tekstNastępny tekst »

Komentarze

Do dłuższych dyskusji zapraszamy na forum.

greg napisał(a):

Choć sam nie skorzystam, to bardzo podoba mi się inicjatywa PKM Gliwice odnosząca się do sympatyków komunikacji miejskiej.
Oczywiście współpraca tego przedsiębiorstwa z naszym portalem, to dobry przykład marketingu, ale to także dobry przykład wprowadzania właściwych zachowań i obyczajów godnych naśladowania.

04.11 07:42:08

Cezar napisał(a):

Dla kogo taka impreza ?? - przecież o 13:00 większość z nas siedzi jeszcze w pracy, a połowa z pozostałej mniejszości jest w drodze do pracy. Czyżby pozostawało skorzystanie z urlopu ?? A można było zorganizować imprezę w sobotę ... - ale po co ?? Przecież myślenie boli ...

04.11 09:38:32

Piotrek napisał(a):

No, tego jeszcze nie było. Przejazd dla sympatyków komunikacji? Rozumiem że solaris to ginący gatunek, dlatego warto skorzystać z tak "niepowtarzalnej" okazji. Myślę że większość miłośników komunikacji miejskiej nie zapomniała, kto jest głównym "sponsorem" PKM Gliwice i jaki miał on w ostatnim czasie wkład w "rozwój" komunikacji w Gliwicach. Nawiasem mówiąc, to bardzo szczęśliwy "zbieg okoliczności", że nowe sralisy przyszły tuż przed wyborami i do pasażerów będzie wykrzywiało się z szyb autobusów jeszcze więcej miłościwie panujących nam Frankiewiczów.

04.11 10:07:04

ja napisał(a):

A ja wlasnie bede glosowac na Frankiewicza bo odpowiada mi jego program wyborczy. Wygoda skacze z kwiatka na kwiatek (z PiS do PO), Chłopek nie ma charyzmy (dupowaty), Widuch (moze za 4 lata), Lisowska (oszolomami nie warto glowy sobie zawracac)).

04.11 12:12:27

kojot napisał(a):

Piotrusiu:
Jeden artykuł wcześniej masz też przypadkowe wypuszczenie helmutów na tory. Parę tygodni temu pozbierali Solarisy jakie mają i przypadkowo zaprosili Uszoka na prezentację - jakoś tam się nie uzewnętrzniasz.

04.11 12:32:24

arek napisał(a):

kurde też siedzę w pracy a szkoda bo bym poszedł na to :(moglo byc o 15 to by już było logiczniejsze to jest tylko dobre dla ludzi nie pracujacych albo co mają nocki

04.11 14:33:25

... napisał(a):

Ciekawi mnie dlaczego przekazanie autobusów i przejazd dla MKM'ów jest w piątek a nie na przykład w sobotę, a jak już z jakiś względów musi to się odbywać w piątek to dlaczego przejazd jest taką 'wczesną' porą jakby nie dało się zrobić tego przejazdu około 15, 16...

04.11 15:52:18

memphis napisał(a):

Przejazd jest dodatkowym bonusem, który został uzgodniony kilka dni temu. Jest bezpłatny i niezobowiązujący, więc po co to marudzenie? Termin jest taki, a nie inny, bo taki jest termin przekazania autobusów, a przejazd jest do tego tylko dodatkiem. Nie jest to żadna impreza, to jest bonus do prezentacji autobusów w zajezdni.

04.11 16:52:47

slavco napisał(a):

Inicjatywa przejazdu wyszła od redakcji i została zaakceptowana przez Zarząd PKM Gliwice. Godzina 14 jest bardziej przyjazna dla większości, dlatego przejazd odbędzie się po prezentacji.

04.11 22:19:00

ficek75 napisał(a):

No i wszystko na temat.

05.11 08:32:24

Arek napisał(a):

czyli od jutra można się spodziewać ich na trasie w gliwicach w sobotę ?

05.11 19:26:46

Kaziu napisał(a):

Chyba jeden z nich jeździł ostatnio linią 81.

07.11 18:27:30


Dodaj komentarz

Ten element został zablokowany, nie ma możliwości dodawania do niego komentarzy lub głosowania.

Komentarze muszą być zaakceptowane przed publikacją. Dziękujemy!